Appartement met 2 slaapkamers te huur in Gentbrugge
Voor meer info of een bezoek contacteer 0478 66 69 09. Ruime duplex te huur nabij het centrum van Gentbrugge. Het appartement is gelegen op een boogscheut van diverse invalswegen waardoor u vlot de E17, E40 en R4 vlot bereikbaar zijn. Uw boodschappen doen kan je eenvoudig doen door de straat over te steken en de Carrefour binnen te wandelen.
Het appartement bestaat uit een leefruimte met een open ingerichte keuken en eetruimte, een berging, een badkamer met inloopdouche en een dubbele lavabo, een toilet, 2 slaapkamers op de benedenverdieping, een dressingruimte en een klein tuintje aan de achterzijde van het appartement.
Daarnaast beschikt het appartement ook over een privé autostaanplaats en buitenberging.
Dankzij de warmtepomp, het ventilatiesysteem D, de extra isolatie in de muren en de zonnepanelen is dit appartement enorm energiezuinig.
Huurprijs: € 855,00 + € 35,00 algemene kosten.
Beschikbaar vanaf 1 april of vroeger bespreekbaar..
Deze website maakt gebruik van cookies om de website te analyseren en het gebruiksgemak te vergroten. Door gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor het gebruik van cookies.